Klub

Klub Sportów Wodnych „Farwater” powstał w roku 2010. Swoim zasięgiem działań obejmuje cały Dolny Śląsk, a szczególności powiat Jaworski. W swojej działalności główny nacisk kładziemy na popularyzację sportów wodnych, takich jak: żeglarstwo, narty wodne, wakeboarding, parasailing, skimboarding, wakeskate, kitesurfing oraz windsurfing. Ze względu na sezonowość wymienionych wyżej dyscyplin, w sezonie zimowym uprawiamy narciarstwo zjazdowe i snowboarding.

Wykwalifikowana kadra instruktorów zapewnia wysoki poziom szkolenia zarówno na etapie początkującym jak i zaawansowanym. Dla zainteresowanych istnieje możliwość zorganizowania kursów na stopnie żeglarskie i motorowodne, zakończonych uzyskaniem dokumentów uprawniających do kierowania różnego rodzaju jachtami. O bezpieczeństwo podczas zajęć dbają nasi ratownicy wyposażeni w nowoczesny sprzęt asekuracyjny i ratowniczy.

Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku a w szczególności do dzieci i młodzieży. Organizujemy treningi w narciarstwie wodnym, wakeboardingu oraz zajęcia z nauki żeglarstwa. Dodatkowo organizujemy różnego rodzaju wyjazdy jednodniowe i obozy, podczas których zapewniamy aktywne spędzenie czasu w miłej atmosferze dla pojedynczych osób, jak i grup zorganizowanych.

Klub sportów wodnych FARWATER na Facebook
© 2016 :: FARWATER, tel. 500344822