Water Jam

Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych „Water Jam Jawornik” to wydarzenie służące popularyzacji sportów wodnych wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego, w szczególności dzieci i młodzieży. Osoby w każdym wieku mają możliwość bezpłatnego nauczenia się i doskonalenia takich dyscyplin jak: narciarstwo wodne, wakeboarding, żeglarstwo, motorowodniactwo, windsurfing, kneeboarding, kajakarstwo i skimboarding. Wszystko to w miłej atmosferze i pod okiem wykfalifikowanej kadry instruktorskiej i ratowniczej. Doświadczenie zdobyte podczas minionych edycji tej imprezy utwierdza nas w przekonaniu, że różnorodność dyscyplin sportowych jest tym co czyni to wydarzenie wyjątkowym.

Tegoroczna, szósta edycja Water Jam’u odbędzie się w dniach 2-3 lipca 2016 oczywiście na terenie ośrodka wypoczynkowego „Jawornik” w Jaworze.

Bądź na bieżąco! Sprawdzaj informacje na stronie wydarzenia na facebooku
https://www.facebook.com/klubfarwater

Organizatorem Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych „Water Jam Jawornik 6” jest Klub Sportów Wodnych „Farwater” z Jawora. Zadanie wspierane jest przez Urząd Miasta Jawor, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Starostwo Powiatowe w Jaworze.

Klub sportów wodnych FARWATER na Facebook
© 2016 :: FARWATER, tel. 500344822